Y-подібні та T-подібні коники | Gerard

Ви є тут

Y-подібні та T-подібні коники

Y-подібні та T-подібні коники GERARD

Забезпечують надійний захист, спрямовуючи потік води у бік від місць із найбільшим потенціалом протікання.

Стильова одноманітність елементів покрівлі зберігає естетично привабливий образ усієї будівлі.

Технічні характеристики

Ухил покрівлі: 15°-30°, 30°-45°

 

Трійник коньковий 190 30-45°

Трійник коньковий 190 15-30°

Трійник для трикутного коника 15-45°

Т-подібний трійник 190

Композитна черепиця GERARD від Новозеландської фірми AHI Roofing, родоначальниця та лідер усіх композитних покриттів для покрівлі. Ідеальне рішення як для нових, сучасних покрівель так і для перекриття старих дахів, що віджили своє. Гарантія на композитну черепицю GERARD складає 50 років.

Покрівлі GERARD радують своїх клієнтів вже понад півстоліття, і їх можна знайти у більш ніж 120 країнах, де вони захищають понад мільйон приватних будинків та комерційних будівель. Причиною такої популярності є міцна основа покрівлі. GERARD виключає необхідність зміни покрівлі протягом 50 років. 55% сплав алюмінію та цинку дає неперевершений захист і запобігає утворенню корозії на Вашому даху протягом усього терміну служби.

Трійник коньковий GERARD значно спрощує монтаж та забезпечує герметичність. Випускається у всіх кольорах

Підбір кольору покрівлі

Детальнішу інформацію про листи черепиці та аксесуари можна отримати в розділі МОНТАЖ, переглянувши потрібний каталог.

Основні

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.