Про gerard | Gerard

Ви є тут

Про gerard

Як з'явилася композитна черепиця Gerard
Луї Фішер – це творець першої у світі композитної черепиці. Йому хотілося, щоб металочерепиця з посипанням з кам'яної крихти стала універсальним захистом від дощу, щоб не дзвеніла і не пошкоджувалася від ударів граду, щоб утримувала сніг на покрівлі, завжди залишалася вогнестійкою і виглядала дуже гарно. Ось так, у 1957 році, був створений бренд Gerard Roofing System на базі новозеландської компанії AHI Roofing.
Щорічно власний НДІ компанії впроваджує нові технології у виробництво та працює над покращенням якості та надійності своєї продукції.
Більше сотні країн світу віддають свій вибір на користь покрівель Gerard. Тому, що в кожній із цих країн композитна Gerard з року в рік проходить випробування у реальному житті – різними кліматичними умовами. І всі домовласники довіряють їй. Покрівля Gerard ніколи не підведе Вас - раз у раз вона переживає нерідкі землетруси в Новій Зеландії, спекотну спеку в Австралії, що пронизують холодні Сибірські зими, цунамі на Філіппінах та Європейські градопади. Ця покрівля ідеально підійде для українського клімату з такими частими погодними змінами навіть упродовж дня: від сонячного теплого ранкового сонця до вечірніх заморозків. Приєднуйтесь до щасливих та впевнених домовласників з покрівлями Gerard.

50 років гарантії на Gerard
Завдяки науковим дослідженням та новаторським розробкам у лабораторіях, ґрунтуючись на безперервних спостереженнях з моменту створення черепиці, також аналізуючи «поведінку» та властивості встановлених покрівель по всьому світу – всі отримані результати повністю підтверджують той гарантійний термін, який впевнено надає новозеландська компанія-виробник AHI Roof на профілі Gerard. Найпершим будинкам - з покрівлями Gerard, розташованими в Новій Зеландії - вже понад 60 років, і вони продовжують функціонувати.

Вага черепиці Gerard та надійність кріплення 
Внаслідок легкої ваги (меншого в сім разів, ніж у керамічної черепиці), отримане навантаження на структуру покрівлі також буде менше (профілі Gerard створюються з тонких листів сталі та мають міцне кріплення: на 8 точок). Така черепиця монтується з легкістю та досить швидко. А при транспортуванні комплекту покрівельних матеріалів Gerard для невеликих дахів можна обійтися навіть кузовом невеликого вантажного автомобіля, типу пікап.

Заміна старої покрівлі, реруфінг
Якщо дах вашого будинку застарів морально, фізично і Ви нарешті прийшли до рішення замінити стару покрівлю, не роблячи при цьому посилення стропил, і хочете, звичайно ж, заощадити гроші та час, то Gerard – це найвигідніше рішення та оптимальний вибір. 

Простий монтаж
Усі профілі черепиці Gerard підходять для покрівель зі складними формами. При цьому, її монтаж ні в якому разі не ускладнюється вентиляційними та антенними входами, мансардними вікнами будь-яких розмірів і димарями, тому що наша композитна черепиця легко згинається за допомогою згинального верстата і ріжеться ножицями або гільйотиною, зберігаючи всю кам'яну крихту на місці - вона не обсипається на місцях згину, різання або по краях.

Кольори без штучних барвників
Ми пишаємося тим, що компанія AHI Roofing, виробляючи черепицю Gerard, є єдиною, яка використовує природний гранулят каміння – без штучних барвників. Відповідно, таке покриття має стійкість до УФ-випромінювання та термонавантажень. Ваш дах не вигорить та не змінить свій колір ніколи. У лінійці Джерард – 25 різних відтінків, для вибору саме того, потрібного і відповідного за стилем і бажанням, кольору. 

Безшумність, міцність, захист від дощу та граду
Якщо ви хоч раз були свідками дощу з жаб, градопаду розміром з кулак або зливи, що не припиняється тижнями, то могли помітити, як різна черепиця: будь то керамічна, цементно-піщана, металочерепиця або шифер страждають від цього (руйнується, тріскається, підтікає. У композитної металочерепиці Gerard все продумано, щоб уникнути такого. Одного разу, в 1999 році в Сіднеї стався природний катаклізм, який увійшов до австралійської хроніки через град, що випав, де деякі градини нагадували за розміром тенісні м'ячі. Тоді постраждало дуже багато шиферних та керамічних дахів. А покрівлі Gerard відбулися лише невеликими вм'ятинами.
З матеріалів практичних досліджень:
- град Ø ±3 см не здатний завдати шкоди черепиці.
- град ± 9 см може прим'яти метал, але не пробити.
По-перше, за всіма показниками міцності, згідно з міжнародним стандартом UL, покрівлі з композитною металочерепицею Gerard знаходяться на першому місці рейтингу.
По-друге, кам'яна крихта, що покриває профіль і система кріплення, зводять передачу звуку всередину будинку до мінімуму.

Без снігозатримувачів, утримує сніг
Що допомагає Gerard утримувати сніг на даху доки він не розтане? Це шорстке покриття, яке складається з кам'яної крихти. І внаслідок цього, бурульки та лавиноподібні кучугури також не утворюватимуться. Тому, ще однією істотною вигодою для Gerard є можливість не встановлювати снігозатримувачі, що знову ж таки заощадить ваш бюджет і не зіпсує зовнішній вигляд та дизайн покрівлі.

Вогнестійкість, без обрушення та пожеж
Вогнестійкість покрівельної продукції Gerardдосягається шляхом її складу та характеристик: сталевий лист, покритий алюмоцинком, базовий шар на основі акрилу та кам'яний гранулят. Також, дуже важливу роль відіграє кріплення листів композитної металочерепиці, вісім точок кріплення, що мінімізує ризик обвалення даху та запобігає прямому доступу попадання іскор полум'я всередину будівлі.

Напіввікова гарантія і захисний шар
Бюджетний сегмент інших виробників металочерепиці надає гарантію від 10 до 15 років, дорожче - від 30 років і вище, що значно впливає на її вартість, а часто призводить до швидкої втрати первинного зовнішнього вигляду. AHI Roofing пишається якістю своєї продукції та абсолютно впевнено дає гарантію у 50 років на всі профілі Gerard. Така покрівля буде гарантовано служити ще багато десятиліть шляхом розробки вчених новозеландської компанії AHI Roofing – це запатентований, стійкий до корозії захисний шар алюмоцинку Zincalume®.

 

6 причин, щоб вибрати GERARD®

Краща покрівля за найкращою ціною Красива та ексклюзивна покрівля Легка вага та надійне кріплення Відсутність особливого догляду Швидка та міцна установка Реруфінг та заміна старої покрівлі

 

<<< ДЕТАЛЬНІШЕ - 6 ПРИЧИН, ЩОБ ВИБРАТИ GERARD >>>

 

Де придбати композитну черепицю Gerard
Всі профілі та кольори, що цікавлять вас, для професійного і приватного будівництва Ви можете вибрати у нас на сайті та купити в компанії АРБУД ТК. Всі моделі композитної черепиці Gerard, завдяки своїй гнучкості, підходять для покрівель різних форм і для створення архітектурних шедеврів.