Відгуки | Gerard

Ви є тут

Відгуки

Анна Вакуленко Домовласник
09/23/2022 - 12:44

Живу у Миронівці, 2018 року будували новий будинок, роз'їжджалися з батьками. Залишилось доробити дах. З черепицею Gerard визначилась одразу. Звернулися з чоловіком до АРБУД-ТК, спочатку навіть не знали, з чого до ладу почати. Покрівельну бригаду брали їх за рекомендацією. Дякую всім хлопцям за терпіння та виїзд до нас на будівництво – Олександр, Родіон, Дмитро! Це люди - щиро вірять у свою справу, порядні та терплячі. Спасибі за допомогу! Ми дуже задоволені, будинок уже облаштували та заїхали наприкінці цього року!

Юрій Жидко Домовласник
09/23/2022 - 12:37

Дуже дякую хлопцям за допомогу та консультації з Gerard. Будинок був старий, 20 км від Києва (дістався мені від бабусі з дідусем), покрівлю ми не знімали – за порадою менеджера Дмитра (Арбуд ТК) зробили реруфінг, 2015 року – навіть не знав раніше, що так можна, але це диво! Економія за часом, засобами та нервами! Потім фасади робили. Тепер у мене чудовий заміський будинок!

Ірина Симончук Власник приватного готелю
09/23/2022 - 12:23

Ми з чоловіком довго обирали, на якій покрівлі в результаті нам зупинитися. Вибрали GERARD за відгуками в інтернеті – від задоволених покупців. І потім остаточно переконалися у своєму виборі, коли поговорили із менеджером АРБУД ТК. Дякую величезному Дмитру за кваліфіковану консультацію! Обидва наші корпуси обладнані покрівлями GERARD. Жодних проблем з покрівлями немає, відповідають усім нашим очікуванням!

Іван Архипенко Покрівельник
09/23/2022 - 12:11

Наша бригада працює із GERARD вже майже 20 років. Здебільшого займаємося заміною старої покрівлі. Як правило, такі клієнти вибирають GERARD через легку вагу та міцне кріплення. Ми радимо GERARD насамперед через його якість - надійно, довговічно, красиво! Для реруфінгу - ідеальний варіант і посилення старої кроквяної системи взагалі не потрібне. А для нових покрівель – ще й чудовий сучасний дизайн та підходить для різних типів покрівлі. Я раджу GERARD!

Володимир Колоша Домовласник
09/23/2022 - 12:00

Що я можу сказати про GERARD? Те, що це найкраща покрівля! І найважливіше для нас – це те, що ми вже пережили бурю, град та весняні зливи – без хвилювань та занепокоєнь. Це найнадійніша покрівля, і вже вітром таку черепицю ніколи не зірве! Gerard у мене на даху, а тепер ще й у моїх двох сусідів, тому що я рекомендую Gerard всім, хто хоче спокійно спати та не турбуватися про покрівлю. Дякуємо хлопцям з Арбуд ТК за чесний розрахунок матеріалів (без прихованих позицій у кошторисі) та за відмінну покрівельну бригаду! Мій головний відгук про Gerard - собі встановив та іншим раджу!