МОНТАЖ | Gerard

Ви є тут

МОНТАЖ

Інформація про монтаж покрівлі Gerard

Для того, щоб будувати на віки, потрібно всього два компоненти: перевірені матеріали та професіонали своєї справи. Наша компанія допоможе знайти й те, й інше. Понад те, ми переконані, що передача досвіду – не менш важливий етап у розумінні всіх аспектів будівництва. Тому ми допоможемо вам не тільки знайти перевірену монтажну бригаду, але й навчимо колег монтажу композитної черепиці Gerard. Композитна металочерепиця GERARD – надійний покрівельний матеріал, який має стабільний попит. Ми готові працювати з вами та допомогти побудувати будинок вашої мрії!

 

Новий крок обрешітки для профілів GERARD

Зверніть увагу! Важлива інформація для фахівців з розрахунку покрівельних матеріалів та покрівельних бригад. У 2016 році було змінено крок обрешітки для деяких профілів GERARD (Heritage, Milano, Corona Shake, Diamant, Senator Shingle).

 

Буклети та каталоги GERARD

Переваги Gerard, технічні особливості композитної черепиці, види профілів, палітра – тут зібрана вся корисна інформація про композитну металочерепицю GERARD, яка буде цікава архітекторам, дизайнерам, проєктувальникам, будівельникам та забудовникам.

 

Інформація для архітекторів

Тут знаходяться вузли для проєктування покрівель із композитною черепицею GERARD. Також, ви можете ознайомитися з технічними даними, які будуть корисні у вашій роботі, видами покрівельних листів, їх розмірами та мінімальними кутами ухилів.