ДЕ КУПИТИ? | Gerard

Ви є тут

ДЕ КУПИТИ?

Нумо знайомитись, ми – команда, яка працює з композитною черепицею GERARD з моменту появи її на ринку України.

Головним та улюбленим нашим продуктом є – композитна черепиця GERARD, з якою ми працюємо вже понад 25 років, відколи вона з'явилася на ринку України.

Про особливості та причини, чому черепиця GERARD для нас – найкраща, ви можете прочитати ТУТ.

6 причин - співпрацювати з нами:

1. Ми працюємо з GERARD вже понад 25 років, що дає нам перевагу – затверджувати та гарантувати якість цієї продукції, оскільки весь наш багаторічний досвід роботи показав, наскільки це надійна черепиця.

2. У нас є професійні покрівельні бригади, які ми навчаємо та контролюємо якість їхньої роботи. З упевненістю порекомендуємо вам тих покрівельників, які з року в рік працюють із GERARD, підвищуючи свою кваліфікацію.

3. Ми маємо багаторічний досвід правильних розрахунків покрівельних матеріалів. Допоможемо вибрати комплектуючі та супутні матеріали. При необхідності проконсультуємо вашу покрівельну бригаду на предмет грамотного монтажу вашої покрівлі.

 

4. Удосконалюємося щодня у покрівельній майстерності та ділимося нашими знаннями з іншими – навчаємо молодих покрівельників та покрівельні бригади, які бажають навчитися монтажу композитної металочерепиці GERARD.

5. Ми любимо свою роботу, довіряємо одне одному! Горді тим, що команда, з якою ми розпочинали роботу ще 25 років тому – досі з нами. При цьому ми також розширили наш колектив менеджерів та покрівельників, за якість роботи яких – ручаємось!

6. В офісі представлена ​​широка лінійка рядової черепиці та комплектуючих GERARD. У нас ви можете купити все для даху! У наявності великий товарний портфель продукції для будівництва та монтажу, у тому числі - сходи, водостічні системи, фасадні матеріали та ін.