Вихід трубопроводу | Gerard

Ви є тут

Вихід трубопроводу

Вихід трубопроводу

Навіщо потрібний вихід трубопроводу?

  • Вихід трубопроводу GERARD ідеально підходить для покрівель із сонячними батареями, де можливе виведення труби або дроту. Він виключає можливість протікання.
  • Це чудовий вибір для домовласників та покрівельників для покращення якості встановлення покрівельного покриття.
  • Вихід може бути підібраний під будь-який профіль та колір покрівлі для естетичної привабливості будівлі.

Технічні характеристики

Вихід для трубопроводу одинарний

Прохідний отвір: д. 69 мм

Вага: маx. 1,00 кг 

Упаковка: 5 шт. (Shingle 8 шт.)

Вихід для трубопроводу подвійний

Прохідний отвір: д. 27 мм

Вес: маx. 1,00 кг 

Упаковка: 5 шт. (Shingle 8 шт.)

 

 

Композитна черепиця GERARD від Новозеландської фірми AHI Roofing, родоначальниця та лідер усіх композитних покриттів для покрівлі. Ідеальне рішення як для нових, сучасних покрівель так і для перекриття старих дахів, що віджили своє. Гарантія на композитну черепицю GERARD складає 50 років.

Покрівлі GERARD радують своїх клієнтів вже понад півстоліття, і їх можна знайти у більш ніж 120 країнах, де вони захищають понад мільйон приватних будинків та комерційних будівель. Причиною такої популярності є міцна основа покрівлі. GERARD виключає необхідність зміни покрівлі протягом 50 років. 55% сплав алюмінію та цинку дає неперевершений захист і запобігає утворенню корозії на Вашому даху протягом усього терміну служби.

Вентиляційні елементи GERARD значно спрощують монтаж та забезпечує герметичність. Випускається у всіх кольорах.

Підбір кольору покрівлі

Детальнішу інформацію про листи черепиці та аксесуари можна отримати в розділі МОНТАЖ, переглянувши потрібний каталог.

Основні

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.