Gerard Shingle | Gerard

Ви є тут

Gerard Shingle

3D ЕФЕКТ У СВІТІ ПОКРІВЛІ

GERARD SHINGLE - це та сама форма профілів традиційної дерев'яної дранки з модною зараз текстурою та візуальним 3D ефектом на покрівлі. Натуральне верхнє покриття профілів - базальтовою крихтою гарантовано прослужить багато десятиліть: не вигорить і не зруйнується. Вам не потрібно додаткове встановлення систем зледеніння або снігозахисту. Кріплення профілів Gerard – одне з самих перевірених і надійних у світі. Луї Фішер (власник компанії AHI Roofing) творець першої у світі композитної черепиці - Gerard, далекого 1957 року. Звідси й підтверджена гарантія – 50 років.

Ціна від 550 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з  Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин купити Gerard<<

>>Детальніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1320 мм
Довжина ефективна: 1260 мм
Ширина ефективна: 369 мм
Кількість м2: 2.15 листа
Мінімальний ухил: 15°
Крок обрешітки: 369 мм
Вага листа: 3,11 кг
Кількість у палеті: 250 листів
Вага палети: 802 кг
Об'єм палети: 1,22 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.