Gerard Shake | Gerard

Ви є тут

Gerard Shake

ПОЄДНАННЯ ЕЛЕГАНТНОСТІ ТА СПОКОЮ

GERARD SHAKE – це вдалий мікс, створений під враженням природних матеріалів, пам'яток архітектури та старовинних особняків минулих століть. Профіль GERARD SHAKE має зовнішню фактуру дерев'яної покрівлі з повним відчуттям, що перед вами дорога та ексклюзивна черепиця з дерева. Унікальний профіль, який гармонійно вписується в будь-який архітектурний стиль, підходить для реруфінгу, оскільки має легку вагу та ідеальний для нових будинків. 50-річна гарантія доповнюється переважними характеристиками профілю: при проведенні монтажних робіт з підрізами та вигинами листа кам'яна крихта не обсипається; не вигоряє; це вогнестійка і безшумна черепиця з широкою гамою кольорів; вогнестійка; не потребує спеціального догляду в експлуатації.

Ціна від 550 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин купити Gerard<<

>>Детальніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1310 мм
Довжина ефективна: 1250 мм
Ширина ефективна: 371 мм
Кількість м2: 2.16 листа
Мінімальний ухил: 15°
Крок обрешітки: 371 мм
Вага листа: 3,13 кг
Кількість у палеті: 250 листів
Вага палети: 807 кг
Об'єм палети: 1,22 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.