Gerard Milano | Gerard

Ви є тут

Gerard Milano

СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКИЙ СТИЛЬ

GERARD MILANO зберігає традиційний середземноморський стиль. Плавні вигини профілю та міцність кріплення подарують вашому будинку надійність, при якій можна щодня насолоджуватися якістю вашої покрівлі. Жодних протікань, підривів профілів, обвалів або вигоряння черепиці. Гарантія на GERARD – 50 років. Сплав алюмінію та цинку черепиці дає гарантований результат довговічності покрівлі – відсутність корозії, вигоряння матеріалу, розтріскування чи протікання. Новозеландська компанія AHI Roofing – лідер композитного покриття для покрівель. Вся продукція проходить постійний контроль якості, а покрівлі GERARD розташовуються вже більш ніж у 120 країнах світу.

Ціна від 600 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з  Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин купити Gerard<<

>>Детальніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1335 мм
Довжина ефективна: 1215 мм
Ширина ефективна: 369 мм
Кількість м2: 2.23 листа
Мінімальний ухил: 12°
Крок обрешітки: 369 мм
Вага листа: 2,84 кг
Кількість у палеті: 350 листів
Вага палети: 1024 кг
Об'єм палети: 1,15 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.