Gerard Heritage | Gerard

Ви є тут

Gerard Heritage

ГАРМОНІЯ ТА ВИШУКАНІСТЬ

GERARD HERITAGE – це ідеальний профіль для складних форм покрівлі, з мансардними вікнами, з покрівлями різного рівня, димарями та ін. Легка вага та посилені точки кріплення дають GERARD HERITAGE переваги: ​​відсутність протікання та підняття; не піддається руйнуванням та обсипанням верхнього шару; зберігає безшумність та цілісність покриття; не піддається корозії (склад: алюмоцинк Zincalume®). Вогнестійка черепиця, яка захистить будинок від попадання іскор та обвалів під час пожежі. Гарантія на усі профілі GERARD – 50 років.

Ціна від 550 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з  Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин купити Gerard<<

>>Детальніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1320 мм
Довжина ефективна: 1250 мм
Ширина ефективна: 367 мм
Кількість м2: 2.18 листа
Мінімальний ухил: 12°
Крок обрешітки: 367 мм
Вага листа: 3,01 кг
Кількість у палеті: 350 листів
Вага палети: 1077 кг
Об'єм палети: 1,22 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицу GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.