Gerard Eleganta | Gerard

Ви є тут

Gerard Eleganta

ГАРМОНІЙНА ПРЯМОКУТНА ФОРМА

Нова форма композитної черепиці GERARD® ELEGANTA своєю простою та вишуканою формою прикрасить ваш будинок у сучасному стилі. Профіль GERARD ELEGANTA підійде як для нових покрівель, так і для реруфінгу (оскільки має легку вагу). Міцна система кріплення (у восьми точках по периметру) робить цю черепицю надійною і не схильною до протікання і підняття. 50-річна гарантія – це впевненість у тому, що покрівля радуватиме вас десятиліттями, не вимагаючи особливого догляду. Все, що знадобиться в цьому випадку – це плановий огляд та перевірка водостічної системи з видаленням засмічень: сухих гілок та листя. Профіль GERARD ELEGANTA – вогнестійкий та міцний; не піддається корозії та вигорянню кольору.

Ціна від 650 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин купити Gerard<<

>>Детальніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1305 мм
Довжина ефективна: 1260 мм
Ширина ефективна: 321 мм
Кількість м2: 2.47 листа
Мінімальний ухил: 15°
Крок обрешітки: мм
Вага листа: 3,00 кг
Кількість у палеті: 350 листів
Вага палети: 10677 кг
Об'єм палети: 1,15 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.