Gerard Diamant | Gerard

Ви є тут

Gerard Diamant

Пишність форми та стилю

GERARD DIAMANT – має таку назву, завдяки своїм блискучим та сильним характеристикам та красі. Для будинків класичного, старовинного чи сучасного стилю – Джерард Діамант – правильне рішення. Зберігає заявлений колір, не обсипається, має легку вагу і посилене кріплення листа - Гарантія 50 років. Рекомендований для монтажу нових покрівель для реруфінгу. Не потрібне встановлення снігозатримувачів – через текстуру профілю. Площа листа GERARD DIAMANT на 10% більша, ніж інші профілі. Очевидна вигода: оскільки необхідно менше листів черепиці на квадратний метр, збільшується площа покриття та, відповідно, зменшується витрата матеріалів, час на монтаж покрівлі та кінцева вартість.

Ціна від 500 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з Прайсами.

>>Докладніше про 6 причин придбати Gerard<<

>>Докладніше про переваги Gerard<<

Технічні характеристики

Довжина: 1335 мм
Довжина ефективна: 1270 мм
Ширина ефективна: 398 мм
Кількість м2: 1.98 листа
Мінімальний ухил: 14°
Крок обрешітки: 398 мм
Вага листа: 3,03 кг
Кількість у палеті: 350 листів
Вага палети: 1084 кг
Об'єм палети: 1,27 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1120 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.