Gerard Classic | Gerard

Ви є тут

Gerard Classic

КЛАСИЧНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

GERARD CLASSIC володіє всіма технічними характеристиками надійної та довговічної черепиці, які досягаються шляхом постійних перевірок якості та покращення властивостей матеріалів усієї продукції GERARD. Не схильна до корозії внаслідок особливих властивостей алюмоцинку, не вимагає особливого догляду в наступні роки служби. Кам'яний гранулят не обсипається і не вигоряє. Гарантія – 50 років. Не схильна до протікань і підривів покрівлі – через міцне кріплення профілів. Рекомендується для монтажу нових покрівель та реруфінгу.

Ціна від 550 грн/м2більш детальну інформацію щодо ціноутворення дивиться на сторінці з Прайсами.

>>Детальніше про 6 причин придбати GERARD<<

>>Детальніше про переваги GERARD<<

Технічні характеристики

Довжина: 1320 мм
Довжина ефективна: 1265 мм
Ширина ефективна: 369 мм
Кількість м2: 2.14 листа
Мінімальний ухил: 12°
Крок обрешітки: 369 мм
Вага листа: 3,05 кг
Кількість у палеті: 350 листів
Вага палети: 1091 кг
Об'єм палети: 1,22 м3
Габаритні розміри палети: (1430 мм х 1070 мм х 800 мм)

Підбір кольору покрівлі

Основні**
Додаткові**

Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію спеціаліста та оптимальну ціну на найкращі покрівельні матеріали. Ми маємо великий досвід роботи з усіма матеріалами, представленими у нашому асортименті. У лінійку наших продуктів входять лише перевірені виробники, які представлені в Україні понад 10 років.

*З орієнтовними цінами на композитну черепицю GERARD можна ознайомитись на сторінці ЦІНИ. Щоб отримати найкращу ціну, ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК або зателефонуйте нам. За вашим проєктом ми прорахуємо всі необхідні матеріали для вашої покрівлі.

**Розподіл на ОСНОВНІ та ДОДАТКОВІ кольори уточнюйте у прайсі на сторінці ЦІНИ.