Заміна покрівлі. Ре-руфінг | Gerard

Ви є тут

Заміна покрівлі. Ре-руфінг

Як швидко та безпечно замінити стару покрівлю на композитну черепицю GERARD

ДОВГОВІЧНІСТЬ = ЕКОНОМІЯ

Підбір ідеального даху – це справжня творчість. Щоразу, виїжджаючи на об'єкт, ти не знаєш, що на тебе чекає. Який буде задум, кольорова гама чи оздоблення? Будь-яка деталь майбутнього будинку може вплинути на вибір черепиці. Працюючи над своїм «ідеальним місцем», потрібно враховувати не лише дизайн та вартість покрівлі, а і її довговічність. Ми завжди дуже раді відгукам наших клієнтів, особливо через роки, коли покрівля продовжує служити, а якість черепиці залишається незмінною – без розтріскування, вигоряння кольору та протікання.

На жаль, досить багато людей, які свого часу обирали найдоступніші варіанти покрівельного покриття - з величезної кількості аналогів - змушені платити двічі. Через якихось пару років, зовні доглянутий будинок виглядає блякло в поєднанні з покрівлею, що вицвіла та облізла. Якщо при виборі інтер'єру можна керуватися поточною модою, а потім все змінити, то дах - вкладення на віки.

    

Багато хто впевнений, що при такій помилці - процес заміни покрівлі займе величезну кількість енергії та часу. Але в епоху технологічного прогресу – це не так давно. Наприклад, при створенні покрівельної системи GERARD швидкий ре-руфінг став необхідною частиною її технічних характеристик. У наш час процес заміни черепиці – популярна та продумана практика, а не нововведення. Тому, не треба більше боятися змін, адже з Джерардом – вони лише на краще.

  

Система від виробника AHI Roofing, через яку відбувається заміна старої покрівлі на GERARD, використовується десятиліттями. Мало того, у більшості випадків цю композитну черепицю можна укладати поверх старої покрівлі. У таких умовах нема потреби переїжджати на час ремонту та переривати звичний спосіб життя.

  

  

Тимчасові рамки ре-руфінгу також зведені до мінімуму. Наприклад, заміну черепиці на даху площею 300 квадратних метрів можна виконати за 3-5 днів. Звичайно, таке співвідношення швидкості та якості досягається лише професійними покрівельниками. Компанія «Арбуд» вже давно співпрацює лише з тими, хто досвідом довів найвищий рівень своєї роботи. Ми відповідаємо за тих, кого рекомендуємо та навчаємо. Як результат – економія часу, спокійний процес ре-руфінгу, багатовікова черепиця та задоволені клієнти.

         

    

ЗАМІНА ПОКРІВЛІ. РЕ-РУФІНГ З GERARD

Детальніше про композитну черепицю GERARD