Унікальний покрівельний матеріал | Gerard

Ви є тут

Унікальний покрівельний матеріал

GERARD - покрівельний матеріал з унікальними властивостями, характеристиками та можливостями

Почнемо з основ: що таке композитна черепиця і який її склад?
Отже, склад: сталевий лист, який захищений алюмоцинковим сплавом та з покриттям крихтою натурального каменю.

Чим же вигідна кам'яна крихта?
По-перше, це природним природним виглядом, шумопоглинанням та красою. Не має вигоряння та вицвітання – колір збережеться на багато десятиліть, навіть під палючим сонцем.
По-друге, це найнадійніше кріплення крихти, яке відбувається за рахунок спеціальних смол. Сучасне, міцне кріплення з унікальною рецептурою – якісне та без аналогів – предмет гордості компанії-виробника AHI Roofig. Так як виробники черепиці GERARD чудово усвідомлюють важливість збереження якості черепиці та кріплення кам'яної крихти протягом усього терміну служби.
Кожен покупець повинен розуміти, що GERARD – це гарантія довгої служби всіх профілів композитної черепиці GERARD, покриття, кріплення (висока якість та надійність).

Також виробники приділяють максимальну увагу реновації покрівель. Іноді нам потрібно замінити старий, давно відслужив своє, покрівельний матеріал на новий - на давно побудованому будинку або будинку (тобто прямо поверх старого покриття).

Якщо потрібен хороший капітальний ремонт будівлі, де покрівля застаріла і стала непридатною за всіма показниками – то ідеальним рішенням стане РЕ-РУФІНГ. У цій справі – завод-виробник AHI Roofigсправжній професіонал!

    

      

Зараз в Україні ре-руфінг - це один із найпопулярніших варіантів вибору при ремонті будинку. Це абсолютно логічно. 30-40 років тому були популярні недостатньо якісні та дешеві покрівельні матеріали (наприклад, шифер чи профнастил). Природно, дахи з такими покрівельними матеріалами досить швидко занепали: схильні до протікань, шифер частково потріскався і зруйнувався, а десь облізло покриття з металу і т.п. Звичайно ж – таке покрівельне покриття потрібно міняти!

Ремонт покрівлі з повною заміною всього «покрівельного пирога» та черепиці – справа клопітна та дорога. Потрібно бути готовим, що це не один день. Також, знімаючи стару покрівлю, ви стаєте гравцем у лотерею з природними явищами – може піти дощ, наприклад, і намочити внутрішнє оздоблення будинку, меблі.
Що важливо знати для правильного вибору? Те, що заміна черепиці з покрівельною системою GERARD спеціально розроблялася з розрахунку безпечного та швидкого ре-руфінгу (re-roofing).

Нині в Україні на ремонт покрівель припадає близько 10% ре-руфінгу. Композитна черепиця Джерард може бути змонтована поверх старої покрівлі – вам навіть не потрібно в демонтажі старого покрівельного покриття! Ремонт буде йти своєю чергою, зовсім не порушуючи звичний спосіб життя сім'ї всередині будинку, будинку.

Також, ре-руфінг проводиться в мінімальні терміни. На дах площею 400–500 м.кв. потрібно від 3 до 5 днів..

Для професійного монтажу композитної черепиці GERARD наша компанія АРБУД ТК рекомендує Вам звертатися до фахівців покрівельної справи! При необхідності ми можемо рекомендувати професійні покрівельні бригади, які обов'язково проходять навчання по роботі з усіма профілями черепиці GERARD.

Докладніше про РЕ-РУФІНГ